كدخبر : ١٢٠٢
تاريخ انتشار : ٠٠:٠٠ - ١٣٩٣/٩/١١
تعداد بازديد : ٢٨۵٣
چاپ صفحه نسخه چاپي
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی گفت: اعضای شورای عالی فضای مجازی در نامه ای به رئیس جمهور به عنوان رئیس این شورا، خواستار این شدند که در تعیین اولویت دستور جلسات، نظرات آنها به رأی گذاشته شود.

به گزارش روابط عمومی مجمع فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی - فرا؛علیرضا شاه میرزایی در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید بر اینکه اعضای شورای عالی فضای مجازی در مورد ترتیب دستورات جلسه طبق آیین نامه می توانند موثر باشند، اظهار داشت: این به این معنی است که اعضا هم می توانند تصویب کنند یک موضوع از دستور کار شورا خارج شود و هم می توانند دستوری را به صورت یک فوریتی و دو فوریتی در اولویت قرار دهند.

وی گفت: این اختیار به اعضا داده شده و براین اساس اعضا به رئیس جمهور به عنوان رئیس شورا نامه هایی فرستاده شده و این درخواست را داشته اند که امیدواریم رئیس شورا این پیشنهادات را به رای بگذارد.

عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی ادامه داد: اعضای شورای عالی فضای مجازی پیشنهاد دادند که برخی موضوعات از نظر ترتیب جابجا شود ولی به طور کلی مصوبه شورا و آیین نامه آن این است که باید به نظر اعضا در تعیین اولویت دستور جلسات در قالب یک فوریت و دو فوریت و همینطور از دستور خارج کردن این مسائل، توجه شود و موضوعات به رای گذاشته شود.

وی افزود: پیشنهادات مکتوب زیادی ارائه شده اما هنوز در جلسه شورای عالی فضای مجازی مطرح نشده است.

به گزارش مهر، گفته می شود حتی دبیر شورا نیز از دستور جلسات شورای عالی فضای مجازی مطلع نیست و این دستور جلسات در ساعت برگزاری جلسات از سوی رئیس شورا اعلام و به آگاهی اعضا رسیده می شود.

پیوست فرهنگی تلفن همراه از جمله موضوعاتی بود که با توجه به ضرورت زمانی آن به دلیل ارائه خدمات نسل سوم و چهارم موبایل توسط اپراتورها، قرار بود در شورای عالی فضای مجازی که پس از ۵ ماه تاخیر برگزار شد، بررسی شود اما این شورا در جلسه ۱۹ و ۲۰ خود به کلیات موضوعاتی همچون پیامکهای انبوه و اهمیت شبکه ملی پرداخت.نظرات کاربران
نام:
ايميل:
* نظر:
CAPTCHA Image

اطلاعیه