كدخبر : ١١٩٨
تاريخ انتشار : ٠٠:٠٠ - ١٣٩٣/٩/١١
تعداد بازديد : ٢٣٩٧
چاپ صفحه نسخه چاپي
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
خبرهای خوشی در راه است
معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای جزئیات اختصاص وام به بازی‌سازان در سال‌جاری را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی مجمع فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی - فرا؛"امیر حسن سلام زاده"، گفت: معاونت حمایت در این بنیاد پس از تغییر مدیریت در سال جدید تشکیل شده است و بنا دارد  در دو بخش ریالی و غیر ریالی به حمایت از بازی‌سازن بپردازد.
وی با بیان اینکه یکی از روش‌های حمایت‌های ریالی از بازی سازان، تخصیص وام‌هایی با بهره سود پایین خواهد بود، گفت: شاخص‌هایی برای مورد تایید قرار گرفتن شرکت‌ها وجود دارد و اگر شرکتی بر اساس این شاخص‌ها مورد تایید قرار گیرد به بانک معرفی می‌شود. مبلغ وام نیز بر اساس نیاز شرکت تا سقف 100 میلیون تومان متغیر است. 


معاون حمایت بنیادملی بازی‌های رایانه‌ای  ادامه داد: به دو گونه با پروژه‌ای که برای دریافت وام مراجعه می‌کند برخورد می‌شود؛  نخست پروژه‌های بالای 75 درصد که در مرحله پایانی هستند و به علت نیاز مبرم به پول با ساز و کار آسانتری به آن‌ها وام اعطا می‌شود و دوم پروژه‌های زیر 75 درصد که برای ساخت نیاز به سرمایه دارند.
سلام زاده با بیان اینکه صلاحیت دریافت وام و میزان آن از سوی بخش تولید مشخص می‌شود، گفت: برای تعیین صلاحیت از سیستم رتبه‌بندی شرکت‌ها براساس محورهای بازی‌های ساخته شده ، بازی در حال ساخت، میزان فضایی که اختصاص دادشده ، تعداد و میزان تخصیص نیروی انسانی، میزان مالیات و ... استفاده می‌شود.
وی ادامه داد: سیستم رتبه‌بندی شرکت های بازی ساز از دو سال پیش در دستورکار قرار داده شده  و با اصلاحاتی راه‌اندازی می شود./بنیاد ملی بازی های رایانه اینظرات کاربران
نام:
ايميل:
* نظر:
CAPTCHA Image

اطلاعیه