كدخبر : ١١٩۵
تاريخ انتشار : ٠٠:٠٠ - ١٣٩٣/٩/١٠
تعداد بازديد : ٢۶۶٢
چاپ صفحه نسخه چاپي
ارسال به دوستان ارسال به دوستان
شبگرد با ورود به بازار با استقبال مخاطبان و سایت‌های تخصصی بازی‌های رایانه‌ای رو به رو شد و توانست در نقد و بررسی‌ها بالاترین امتیاز را کسب کند.

به گزارش روابط عمومی مجمع فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی - فرا؛ سایت‌های تخصصی با ورود  بازی رایانه ای موفق به بازار آن‌ها  را مورد نقد و بررسی قرار می دهند تا نقاط قوت یا ضعف بازی را تشریح کنند، از این رو بازی شبگرد به دلیل دارا بودن استاندارد مطلوب در تولید، مورد توجه سایت‌های تخصصی بازی قرار گرفت و توانست ۹۰ درصد نظر منتقدان را به خود جلب کند.

بر این اساس  سایت‌ دنیای بازی در نقد و بررسی  از عدد ۱۰ به بازی‌های رایانه‌ای  شبگرد ۵/۶، آفتاب  ۸، روزنامه جام جم ۸ و سایت گیمفا از ۱۰۰ به این بازی عدد ۸۰ و گیم سورس نیز عدد۷۰ را تخصیص داد.
بازی رایانه‌ای شبگرد که با حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در شرکت پردیس گیم ساخته شده است و تاکنون توانست ۲۰ هزار نسخه به فروش برساند.

شبگرد

 

بازی رایانه ای شبگرد دارای سبک حادثه‌ – ماجرایی سوم شخص بوده  و برای گروه سنی ۱۵+ ساخته شده است، این بازی روایت خلافکارانی است که از دست عدالت فرار کرده و در تاریکی شب سعی در تباهی دنیا دارند. شبگرد که فرشته شب و آواز عدالت است به کابوس خلافکاران تبدیل می شود. بازی شبگرد دارای محیط‌های بزرگ و پر جزییات بوده و بازیکن در حین بازی به مبارزه تن به تن و حل معما و تفحص می‌پردازد. سهراب جم، پژمان رادمنش فرامرز شفیق، داریوش مهرگان، آریافر، شبگرد و روح تاریک مترو شخصیت های تشکیل دهند این بازی هستند .

این بازی در اخذ مجوز سایت جهانی “استیم” نشانه مقبولیت عناوین ایرانی در خارج از مرزهای کشور را بدست آورده است.
بازی شبگرد موفقیت هایی را در مجامع و رویدادهای داخلی  و بین المللی کسب کرده  و در نمایشگاه هایی همچون بازی‌های رایانه‌ای تهران حضور داشته است.

همچنین این بازی رایانه ای به عنوان تنها بازی سوم شخص اکشن در مسابقات جهانی معرفی شده است. انتخاب این بازی به عنوان تنها بازی سوم شخص اکشن در مسابقات جهانی ۲۰۱۳ IndieDB از دیگر موفقیت های این اثر ایرانی به شمار می رود./ بنیاد ملی بازی های رایانه اینظرات کاربران
نام:
ايميل:
* نظر:
CAPTCHA Image

اطلاعیه